انسان کامل,  دلیل حقانیت,  دین حق,  کلیپ تصویری,  یک شاه یک راه

مسیر نور

-چگونه می شود که «گوته، بزرگترین فیلسوف و نویسنده آلمانی» با «حافظ شیراز» مرتبط می شود و اینگونه با تاکید و اصرار نام «علی ولی الله» را مشق می کند؟!

چگونه می شود که «هوگو، نویسنده و شاعر بزرگ فرانسوی» چنین با جزییات در خصوص جانشینی «امام علی ع» می سُراید و حتی در خصوص تعداد موی سپید محاسن رسول الله خبر دارد و می نویسد؟

چگونه می شود که «دکتر کُربن استاد فلسفه دانشگاه سُربن» در جستجوی کاملترین دین به ایران می‌ آید و نزد «علامه طباطبایی» زانو می زند و «ذکر شب و روز او کلام انسان کامل» می شود؟

آیا «گوته، هوگو و کُربن» با مطالعه انسان کامل را یافتند یا در مسیر تکامل خودشان به نوری رسیدند که آن «نور ولی الله» است و چون «فقط یک نور در عالم هست» هر سه یک مسیر را رفتند؟

چگونه است که «دکتر هانری کُربن» استاد دانشگاه سُربن که مسلط به همه ساختارهای فلسفی دنیای غرب است از راه استدلال و برهان فلسفی وجود انسان کامل را اثبات می‌کند و از او حرف می‌زند و به ایران سفر می‌کند و «قال الصادق و قال الباقر» ذکر هر شب او می‌شود و «صحیفه مهدیه» می‌خواند و خودش را پیرو امام زمان معرفی میکند؟! چگونه است «گوته شاعر و فیلسوف آلمانی» در مسیر تکامل خودش به «علی ولی الله» میرسد و نام ایشان را مشق میکند و چگونه است که «ویکتور هوگو فرانسوی» در خصوص جانشین پیامبر اسلام علی ابن ابی طالب ع آنگونه با جزییات شعر می‌سراید؟!

چون: «مسیر خدا یکی بیش نیست!‌ اگر کسی درست حرکت کند به همین جا میرسد.»

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *